تصاویر منتخب


godfire-android-game

در حال حاضر بازی بزرگی در راه اسمارتفون های اندرویدی میباشد عنوانی که بعد از تاخیری طولانی به زودی برای سیستم عامل اندروید نیز منتشر خواهد شد.

در تاریخ ۲۸ نوامبر در صفحه اصلی بازی Godfire اعلام شد که عنوان فوق در تاریخ ۴ دسامبر (۲ روز دیگر) در گوگل پلی منتشر خواهد شد. Godfire: RoP یک عنوان کاملا گرافیکی میباشد که توسط سازندگان عنوان موفق Real Boxing ساخته شده و نامزد بهترین انیمیشن و طراحی بصری شده است , پس از حالا فضای اسمارتفون خود را خالی کنید!

بازی جدید استودیو Vivid Games یک عنوان اکشن پویا میباشد که مبارزات آن مبتنی بر سلاح های سرد بوده و به شدت به طرفداران God of War توصیه میشود.

داستان بازی در زمان خدایان و قهرمانان افسانه ای رخ میدهد جایی که جسمی با قدرت نامحدود توسط خدایان محافظت میشود و شخصیت بازی پس از سرقت آن , آن را در اختیار جامعه بشری قرار میدهد اما بعد از این عمل خدایان قصد نابودی او و تمام انسان ها را دارند و این شما هستید که باید با موجودات افسانه ای مبارزه کنید و سرنوشت خود و تمامی انسان ها را تغییر دهید.

قطعا بازی Godfire یک عنوان نسل بعدی برای اسمارتفون های هوشمند محسوب میشود که البته با تاخیر فراوان آن برای سیستم عامل اندروید باید دید آیا میتواند دلایل این تاخیر را توجیه کند یا…

تصاویری از محیط بازی:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic