تبلیغات
دانلود بازی جدید اندروید - مطالب دی 1394

تصاویر منتخب

دانلود بازی مزرعه دیوانگی برای اندروید نسخه1.2.56

مسابقه ای اکشن نقش آفرینی


آیا تا کنون فکر آنچه در آن می خواهم به اجرای خود در مزرعه به طور کامل کار خود را؟ دنبال پس از مرغ، گوسفند و گاو، تولید کیک، پشم، کره و پنیر. اگر شما تصور دادن آن را به بدون نیاز به بلند شدن در سپیده دم هر روز دیوانگی در مزرعه بازی برای شما می باشد! در سبک بازی های مدیریت زمان مانند داش غذاخوری شما باید به کار سخت برای رسیدن به اهداف خود، چه که داشتن یک تعداد معینی از حیوانات، تولید تعداد خاصی از کالا و یا به سادگی racking تا یک سود بزرگ است.

مزرعه شور دارای 72 سطح عمل بسته بندی شده به شما را مشغول نگه دارید، با شروع از کارهای جمع آوری تخم مرغ ساده به لرز تولید پنیر، پارچه پشمی و کیک همه در همان زمان. برای کمک به شما در طول راه شما می توانید بخش های مختلف از مزرعه خود را ارتقا دهید، از وسیله نقلیه استفاده می کنید برای حمل و نقل کالا به بازار، به انبار شما می توانید محصولات در، حتی ساختمان است که تولید کالا را ذخیره کنید. به زودی شما تولید مقادیر عظیمی از محصولات و تبدیل بیش از یک سود بزرگ است.

و همچنین ارتقاء استاندارد بازیکن واقعا عاقل ممکن است پاداش VIP ویژه ای باز کردن، این شامل وسایل نقلیه حمل و نقل فوق العاده سریع، اتوماتیک آب و و کارت های تخفیف برای تضمین خرید ارزان تر از حیوانات را برای مزرعه خود را!

با گرافیک پر جنب و جوش روشن، موسیقی متن فیلم بزرگ و سرگرم کننده بیش از یک بعد از ظهر در باغ وحش نوازش، دیوانگی در مزرعه شما قلاب. بهترین از همه، مزرعه شور حال حاضر رایگان!

ویژگی های بازی:

• 72 سطح اصلی
• حیوانات خنده دار برای مراقبت از!
• بسیاری از محصولات کشاورزی برای فروش
• ارتقاء بیش از 30 ساختمان!
• زمان بازی نامحدود
• پاداش VIP
• گرافیک درخشان و موسیقی متن فیلم خوب

دانلود بازی حملات بمبی نسخه 1.4.60

بازی آنلاین ماجراجویی اکشن نقش آفرینی


یک بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن از استودیوی بازیسازی Eric Froemling برای دستگاه های اندرویدی است که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده و تا به این لحظه بیش از 5.000.000 میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان دریافت شده است. این بازی شامل تعداد زیادی از مینی گیم های بسیار هیجان انگیز است که همگی با منفجر کردن بمب ها است. در این بازی شما می توانید بمب های مختلف را به سمت حریفان خود پرتاب کنید، با تکه های یخ ان ها را منجمد سازید، حریفان را از جای خود بلند کنید و ان ها را بلند کرده و به سمت زمین پرتاب کنید و ساعت ها خود را سرگرم سازید. گرافیک عالی، گیم پلی منحصر به فرد، صداگذاری هیجان انگیز، طراحی منحصر به فرد و ویژگی های عالی همگی در این بازی دست به دست هم داده اند تا یک بازی عالی را تجربه کنید.

برخی از ویژگی های بازی :

شامل چندین و چند مینی گیم (بازی های کوچک) مختلف

* پرتاب بمب هاب مختلف به سمت حریفات برای دریافت امتیاز

* امکان رقابت با دوستان به صورت چندنفره و افزایش هیجان

* شخصی سازی و ارتقای شخصیت ها در مینی گیم ها

* پشتیبانی از تبلت ها و گوشی های اندرویدی با صفحه نمایش بزرگ و کوچک